Klik hier voor de kaart

Bewonersgroepen overzicht

Door op een letter te klikken vind je alle bewonersgroepen van wie hun naam begint met die letter terug. Vergeet ook zeker de zoekfunctie niet, hiermee kan je bewonersgroepen zoeken op naam en op locatie.
Bewonersgroep: Locatie: Email:
Onthaalbureau Inburgering Antwerpen Antwerpen 2060 nathalie.kuppens@stad.antwerpen.be
Onze Tuin Antwerpen 2000 info@ikbenfier.be
Opsinjoren Antwerpen 2060 opsinjoren@stad.antwerpen.be
opsinjoren antwerpen Antwerpen 2060 opsinjoren@stad.antwerpen.be
opsinjoren berchem Berchem opsinjoren.berchem@stad.antwerpen.be
opsinjoren bezali Berchem opsinjoren.polder@stad.antwerpen.be
opsinjoren borgerhout Borgerhout opsinjoren.borgerhout@stad.antwerpen.be
opsinjoren centrum Antwerpen 2000 opsinjoren.antwerpen2000@stad.antwerpen.be
opsinjoren deurne Deurne opsinjoren.deurne@stad.antwerpen.be
opsinjoren ekeren Ekeren opsinjoren.ekeren@stad.antwerpen.be
opsinjoren hoboken Hoboken opsinjoren.hoboken@stad.antwerpen.be
opsinjoren kiel Antwerpen 2020 opsinjoren.antwerpen2020@stad.antwerpen.be
opsinjoren linkeroever Antwerpen 2050 opsinjoren.antwerpen2050@stad.antwerpen.be
opsinjoren luchtbal Antwerpen 2030 opsinjoren.antwerpen2030@stad.antwerpen.be
opsinjoren merksem Merksem opsinjoren.merksem@stad.antwerpen.be
opsinjoren noord en dam Antwerpen 2060 opsinjoren.antwerpen2060@stad.antwerpen.be
opsinjoren rozemaai Antwerpen 2030 opsinjoren.antwerpen2030@stad.antwerpen.be
opsinjoren wilrijk Wilrijk opsinjoren.wilrijk@stad.antwerpen.be
opsinjoren zuid Antwerpen 2018 opsinjoren.antwerpen2018@stad.antwerpen.be
Order reasonable vigra no instruction Berchem viklober@yandex.com
orevilk Antwerpen 2030 abert5@qmails.services